Witamy w sklepie internetowym Safety wiodącego dostawcy wysokiej jakości Sprzętu Pierwszej Pomocy. Nasza firma istnieje od 2009 roku, realizujemy duże zamówienia z producentami najlepszych produktów z branży, możemy naszym klientom zaoferować markowe, niezawodne produkty w atrakcyjnych cenach oraz doskonałą obsługę!

Wszystkie oferowane przez sklep produkty są fabrycznie nowe i posiadają odpowiednie rejestry dopuszczające do obrotu na terenie Polski oraz gwarancje producentów.

 

Nasz sklep oferuje ogromny wybór sprzętu pierwszej pomocy, ratowniczego i medycznego. Apteczki pierwszej pomocy, sprzęt medyczny i ratowniczy, zestawy pierwszej pomocy, defibrylatory, fantomy, szyny usztywniające Kramera, kamizelki KED, deski ortopedyczne, ubrania ratownictwa medycznego i dla strażaków oraz drobny sprzęt ratownictwa medycznego.

 

Jeśli nie mamy poszukiwanego przez Państwo produktu, prosimy o zajrzenie do nas ponownie, gdyż asortyment jest systematycznie poszerzany o kolejne nowości lub kontakt z nami za pomocą formularza z pytaniem ofertowym.

 

Serdecznie Zapraszamy do współpracy.

 

Zespół Safety